Od nowego sezonu stworzony zostaje projekt ACADEMY GOLDEN TEAM.

GOLDEN TEAM to grupa zawodników z różnych roczników objętych specjalnym programem wraz z indywidualizacją procesu szkoleniowego.W skład GOLDEN TEAMu wchodzić będą zawodnicy, którzy prezentują wzorową postawę oraz szkolenie traktują jako jeden z priorytetów.

Zawodnicy GOLDEN TEAMu reprezentować będą też Akademię w meczach, turniejach, będą mieli pierwszeństwo w uczestnictwie we wszelkich planowanych od jesieni eventach sportowych, o których informacje ukażą się niebawem.

Każdy zawodnik GOLDEN TEAMu dodatkowo posiadał będzie swój formularz profilowy zawodnika z pełną analizą rozwoju,wskazówkami i zaleceniami szkoleniowymi oraz z czasem z wyznaczonym kierunkiem kontynuowania kariery po skończeniu szkolenia w Akademii w wieku 18 lat.Ilość treningów dla zawodników z GOLDEN TEAMu będzie większa i charakteryzowała będzie się inną specyfikacją.Zawodnicy objęci będą tzw. monitoringiem szkoleniowym.

ACADEMY GOLDEN TEAM to 24 zawodników, pracować z nimi będzie 4 trenerów, od przygotowania motorycznego, technicznego i taktycznego.