Zapraszamy wszystkich młodych piłkarzy i piłkarki z roczników 2004-2013 do zapisów na nowy sezon!

Tylko u nas masz możliwość trenowania na najlepszej, profesjonalnej naturalnej murawie piłkarskiej pod okiem fachowej i doświadczonej kadry szkoleniowej oraz według holenderskiego modelu szkolenia. 
Pozytywny klimat, odpowiednie wzorce, przestrzeganie zasad, europejskie standardy, współpraca w grupie oraz najlepsze CAMPY piłkarskie to coś co Cię spotka w Real Academy.
Udział w rozgrywkach, mecze, testy sportowe, eventy czekają na Ciebie!
Chcesz być uczestnikiem profesjonalnego projektu piłkarskiego?
Wstąp do Real Academy i bądź częścią pozytywnej społeczności sportowej.
U nas oprócz rozwoju sportowego czeka na Ciebie też wiele innych bardzo ważnych elementów mających wpływ na Twój rozwój osobisty.

Zostań częścią nas.
Już dzisiaj wyślij zgłoszenie i przyjdź na darmowe treningi próbne.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY AKADEMIA

Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody na przetwarzanie tych danych poprzez wysłanie informacji drogą elektroniczną na adres: info@realfootballteam.pl.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach zawarcia niezbędnych umów z innymi podmiotami w oparciu o umowę powierzenia danych: biuro rachunkowe, Hotele i ośrodki, w których organizujemy obozy sportowe, podmioty organizujące rozgrywki dla zawodników, realizacja zamówień na sprzęt sportowy przez sklepy zaopatrujące Akademię, firma obsługująca oficjalne strony internetowe Akademii.