COSTA BRAVA CAMP 2023

Zimą Hiszpania zaoferuje Ci wszystko to, czego szukasz!
Wspaniałe wybrzeże Costa Brava, Costa del Maresme przywołują na myśl wymarzone miejsca do wszelkiej aktywności fizycznej dla tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności i przeżyć niesamowitą piłkarską przygodę życia! Dodając do tego odrobinę magii FC Barcelony, cudowne plaże, kompleksy sportowe i wyśmienitą pogodę przez cały rok, otrzymujecie idealną piłkarską miksturę, tylko w Hiszpanii! Costa Brava Camp,to nie tylko treningi ale również sparingi.Uczestnicy mają możliwość konfrontacji swoich umiejętności z hiszpańskimi drużynami. Nie można także zapomnieć o dodatkowych atrakcjach. Wielu kibiców marzy o zwiedzeniu Barcelony i stadionu Camp Nou oraz zobaczeniu MECZU LIGOWEGO FC BARCELONA! Mamy dobrą wiadomość to też gwarantujemy! Nie zabraknie również codziennych animacji dla dzieci i młodzieży! Temperatura zimą w Hiszpanii wynosi ok. 16/20 C

Nie bez przyczyny Calella, jest uważana za bardzo dobrą lokalizację na wyjazd pod kątem sportowym a co więcej zostało to potwierdzone otrzymaniem  nagrody ”Sports Tourism Destination”, która jest dowodem na spełnienie przez miasta ponadprzeciętnych warunków do uprawiania rozmaitych sportów. Wybraliśmy te hiszpańskie miasteczko, ponieważ niezwykle mocno zależy nam na jak najlepszych warunkach obozowych. Miejscowość ta jest pełna infrastruktury sportowej dla wszelkich dyscyplin, takich jak piłka nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, czy też wiele innych, zarówno zespołowych, jak i indywidualnych sportów. Warto zaznaczyć, że zaplecze sportowe jest zlokalizowane w niedalekich odległościach, gdyż samo miasteczko nie jest duże.

 

– 7 noclegów w hotelu CALELLA PALACE  (pokoje 3,4 osobowe) z basenami na wybrzeżu Costa Brava, Costa del Maresme
– 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu (śniadanie, obiad, kolacja).
– Ubezpieczenie NNW i KL
– Opieka medyczna 24h
– Animacje hotelowe, pokazy tańca, dyskoteki
– Wycieczka do Barcelony zwiedzanie najciekawszych zabytków w tym wejście.
– Wyjście na mecz FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny między 80-100 €) lub zwiedzanie stadionu CAMP NOU (16 – 32 €)

 

-Treningi 2 x dziennie na najlepszych i profesjonalnych boiskach piłkarskich
-Sparingi z hiszpańskimi drużynami dla każdego rocznika dostosowane do poziomu zaawansowania drużyny
-Woda na treningach i sparingach
-Treningi na plaży
-Asysta polskich rezydentów podczas całego pobytu (w hotelach i na boiskach)
-Pamiątka dla każdego uczestnika

Warunki uczestnictwa i rezerwacji

– zgłoszenie dziecka na podstawie przesłania poniższego formularza zgłoszeniowego.
– otrzymanie potwierdzenia rejestracji zawodnika.
– uiszczenie 1-ej wpłaty w określonym terminie (800 PLN do 7 dni od potwierdzenia rejestracji)
– wpłata odpowiedniej, pozostałej kwoty dla uczestnika w podanym terminie do 30.10.2022 (możliwość płatności w 2 ratach – do uzgodnienia indywidualnie)
– dostarczenie ksero karty szczepień.
– dostarczenie poprawnie wypełnionej KARTY KWALIFIKACYJNEJ.
– wymagany paszport lub dowód osobisty oraz karta ubezpiecznia zdrowotnego EKUZ.

CENA COSTA BRAVA CAMP: 2620 PLN

Cena zawiera opłatę klimatyczną i opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy.
Cena nie uwzględnia biletów lotniczych.

Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga:

W razie rezygnacji z udziału w COSTA BRAVA CAMP 2023, 1-sza wpłata jako zadatek nie podlega  zwrotowi. Wpłata na bilety lotnicze w przypadku ich zakupu również nie podlega zwrotowi.
W przypadku niewystarczającej ilości chętnych CAMP może zostać odwołany a wszystkie wpłaty zwrócone.

REGULAMIN OBOZÓW

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY CAMP

Polityka ochrony danych osobowych
Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody na przetwarzanie tych danych poprzez wysłanie informacji drogą elektroniczną na adres: info@realfootballteam.pl.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach zawarcia niezbędnych umów z innymi podmiotami w oparciu o umowę powierzenia danych: biuro rachunkowe, Hotele i ośrodki, w których organizujemy obozy sportowe, podmioty organizujące rozgrywki dla zawodników, realizacja zamówień na sprzęt sportowy przez sklepy zaopatrujące Akademię, firma obsługująca oficjalne strony internetowe Akademii.