REAL PARK

Treningi w Real Park prowadzone są na profesjonalnej, naturalnej nawierzchni trawiastej z automatycznym systemem nawadniania. Akademia posiada najlepszy obiekt treningowy w okolicy. Murawa na obiekcie jest pielęgnowana z niezwykłą starannością w celu zapewnienia swoim adeptom idealnych warunków treningowych. Murawa nasza przechodzi w każdym sezonie pełen cykl profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki tak przygotowanym warunkom zawodnicy trenujący w REAL ACADEMY nie są narażeni na kontuzje i urazy spowodowane treningami na sztucznych nawierzchniach typu orlik, także w okresie letnim jak to ma miejsce w większości szkółek piłkarskich.
Zdrowie i odpowiedni rozwój młodych sportowców to podstawa działania Akademii. Obiekt wyposażony jest w kompleks szatni dla zawodników oraz zaplecze biurowe.

Położenie w cichym, urokliwym miejscu z dala od ulic z natężeniem ruchu i od spalin pozwala na pracę szkoleniową w odpowiednich warunkach i na odpowiednim poziomie oraz stwarza możliwość pełnego relaksu także dla rodziców. Dla rodziców przygotowana jest strefa kibica.

 

Adres Kępa Okrzewska 27 (ul.Sągi)

Autobusy linii:
164 – z Wilanowa – dojście ok. 600 metrów
264 – z Wilanowa – od pętli autobusowej 100 metrów
L 16 – z Konstancina – od pętli autobusowej 100 metrów

Grafik treningowy dla wszystkich roczników umieszczony jest na grupach zamkniętych.
Wszystkich zawodników obowiązuje zbiórka 10 minut przed treningiem.