Dodatkowe treningi indywidualne prowadzone są w maksymalnie 4-o osobowych grupach gwarantując bardzo wnikliwe podejście do szkolenia elementów, które są odpowiednie w danej chwili dla danego zawodnika oraz wyeliminowania braków szkoleniowych. Szkolenie indywidualne głównie przeznaczone jest na poprawę techniki użytkowej, koordynacji oraz motoryki z wykorzystaniem sprzętu treningowego.

Po odbyciu pierwszej jednostki treningu indywidualnego na podstawie analizy podejmowana jest decyzja odnośnie doboru odpowiedniego mikro-cyklu dla zawodnika/ów oraz zostaje stworzony FORMULARZ PERSONALNY ZAWODNIKA.

Mikro-cykl składa się z min. 4 jednostek treningowych. Po odbyciu jednego cyklu zawodnikowi jest wystawiana ocena zawarta w FPZ z uwzględnionymi elementami, które zostały wykonane łącznie z ich oceną oraz wskazówkami do dalszej edukacji piłkarskiej.

Sesja treningów indywidualnych charakteryzuje się również i przede wszystkim na bezpośredniej współpracy trenera z zawodnikiem (trening, komunikacja, coaching).Trener wyznacza cele i zalecenia w zależności od potrzeb zawodnika, pilnuje również aby wszystkie założenia były spełniane.Trening indywidualny charakteryzuje się odpowiednią intensywnością co przekłada się bezpośrednio na osiągane efekty i rezultaty.

Wszystkie osoby zainteresowane sesją treningów indywidualnych zapraszamy do kontaktu tel. 739 294 717

Cennik za jednostkę treningową:

1 zawodnik – Trener: cena 150 PLN
2 zawodników – Trener: 120 PLN/osoba
3 zawodników – Trener: 100 PLN/osoba
4 zawodników – Trener:   80 PLN/osoba

 

NAJLEPSI TRENUJĄ DODATKOWO INDYWIDUALNIE ABY JESZCZE LEPIEJ SIĘ ROZWIJAĆ

 

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.