Oferta szkoleniowa Akademii obejmuje również możliwość skorzystania z dodatkowych, indywidualnych zajęć treningowych.

Dodatkowe treningi indywidualne prowadzone są w maksymalnie 4-o osobowych grupach gwarantując bardzo wnikliwe podejście do szkolenia elementów, które są odpowiednie w danej chwili dla danego zawodnika oraz wyeliminowania braków szkoleniowych. Szkolenie indywidualne głównie przeznaczone jest na poprawę techniki użytkowej, koordynacji oraz motoryki z wykorzystaniem sprzętu treningowego.

Po odbyciu pierwszej jednostki treningu indywidualnego na podstawie analizy podejmowana jest decyzja odnośnie doboru odpowiedniego mikro-cyklu dla zawodnika/ów oraz zostaje stworzony formularz zawodnika – PLAYER PERSONAL FORM.

Mikro-cykl składa się z min. 4 jednostek treningowych. Po odbyciu jednego cyklu zawodnikowi jest wystawiana ocena zawarta w PLAYER PERSONAL FORM z uwzględnionymi elementami, które zostały wykonane łącznie z ich oceną oraz wskazówkami do dalszej edukacji piłkarskiej.

 

PLAYER PERSONAL FORM zawiera takie elementy jak :

TECHNIKA

1.Podania
2.Uderzenia
3.Zwody
4.Przyjęcie
5.Prowadzenie piłki

TAKTYKA

1.Szybkie podjęcie decyzji (z piłką i bez piłki)
2.Umiejętność współpracy w ataku i obronie
3.Przewidywanie wydarzeń boiskowych (wyjście na pozycję, poprawne ustawienie się)
4.1vs1 w ataku
5.1vs1 w obronie

MOTORYKA

1.Koordynacja
2.Szybkość
3.Zwinność
4.Gibkość
5.Wytrzymałość

PSYCHIKA

1.Wiara we własne umiejętności
2.Koncentracja
3.Zaangażowanie
4.Opanowanie (radzenie sobie z trudnościami)
5.Zdolność uczenia się nowych elementów

Sesja treningów indywidualnych charakteryzuje się również i przede wszystkim na bezpośredniej współpracy trenera z zawodnikiem (trening, komunikacja, coaching).Trener wyznacza cele i zalecenia w zależności od potrzeb zawodnika, pilnuje również aby wszystkie założenia były spełniane.Trening indywidualny charakteryzuje się odpowiednią intensywnością co przekłada się bezpośrednio na osiągane efekty i rezultaty. 

 

Wszystkie osoby zainteresowane sesją treningów indywidualnych zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres: info@realft.pl (podać należy numer telefonu kontaktowego).

 

NAWET NAJLEPSI DODATKOWO TRENUJĄ INDYWIDUALNIE ABY JESZCZE SZYBCIEJ SIĘ ROZWIJAĆ

 

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.