Nasza wychowanka, obecnie zawodniczka SMS Łódź Paulina Oleksiak brała udział w turnieju Elite Round – el. do Mistrzostw Europy do lat 17 kobiet.

Paulina Oleksiak w eliminacjach Elite Round reprezentowała nasz kraj w wygranych meczach przeciwko Bośni 4:0, Turcji 2:0 oraz Austrii 2:1 przyczyniając się do awansu Reprezentacji Polski po 5 latach na Mistrzostwa Europy! Jest to bardzo duży sukces młodzieżowej Reprezentacji Polski jak i naszej wychowanki Pauliny Oleksiak, która jeszcze klika lat temu jako młodziutka dziewczynka biegała na boisku Orlik przy ul.Tarnowieckiej. Regularna praca, współpraca z nami oraz lojalność wobec Akademii zaprowadziła Paulę w te miejsce, w którym dzisiaj się znajduje.

GRATULUJEMY!

Paulinie życzymy powodzenia oraz spokoju w realizacji swoich celów. Dziewczynom z Reprezentacji Polski oraz Sztabowi Szkoleniowemu Kadry U17 samych sukcesów!

Rodzicom Pauli dziękujemy za zaufanie i współpracę.

 

https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacje-kobiece/reprezentacja-kobieca-u-17/u-17-kobiet-wielki-sukces-polki-jada-na-mistrzostwa-europy1