Poniżej foto z pobytu naszych zawodników w VFL Wolfsburg.

Naszą Akademię reprezentowali w Wolfsburgu Mikołaj Janota, Mateusz Kempka, Benek Gaździński, Kuba Choudary, Witek Niewójt, Marcin Sierota-Żyłkowski.

Chłopcy trenowali solidnie dając z siebie 100%.Na codzień prezentując wysoką kulturę osobistą i charakteryzując się dobrym wychowaniem.Zebrali pochlebne opinie.

Mieli także możliwość odbycia treningów w towarzystwie pierwszej drużyny VFL Wolfsburg na głównych boiskach treningowych VFL! Spotkali się z zawodnikami VFL oraz trenerami na czele z legendą Bundesligi Bruno Labbadią (były reprezentant Niemiec, zawodnik takich klubów jak HSV Hamburg, 1 FC Kaiserslautern, Werder Brema czy Bayern Monachium, łącznie 328 meczów w Bundeslidze, 103 gole)

Każdy pobyt w takiej Akademii jak VFL WOLFSBURG daje dużo pozytywnych wrażeń.To możliwość zaprezentowania swoich umiejętności,możliwość uświadomienia sobie co można osiągnąć ale przede wszystkim ile lat ciężkiej pracy jeszcze przed tymi młodymi zawodnikami.

Liczymy na to, że zawodnicy wyniosą z tego kolejnego wyjazdu do VFL dużo pozytywnych bodźców, które procentować będą na codzień oraz w przyszłości.